HAKKIMIZDA

HYDAC

Dünya'da Elli Yılı Aşkın Deneyim ve Hizmet

Türkiye'de 16 Yıldır Yerel Çözüm Ortağınız

Hydac Technology GmbH firması 1963 yılında Almanya'nın güneyinde Fransa sınırında bulunan Saarbrücken şehrinin Sulzbach kasabasında kurulmuştur. İlk olarak Hidrolik Akümülatör imalatı ile girilen Hidrolik Sektöründe aradan geçen 53 yılda Hydac 7.500 çalışanı ve dünya üzerinde yaklaşık 500 satış-servis şirketleri ve partnerleri ile bir dünya markası olmuştur.

Hydac günümüzde her türlü hidrolik parçanın ve sistemin imalatını ve tedarikini yapmaktadır. Almanya, İsviçre, İsveç, İngiltere, Amerika ve Çin'deki fabrikalarında hidrolik ve yağlama sistemleri için hidrolik filtre, akümülatör, kartriç valf, aksesuar, elektronik, soğutucu, mobil valf, pompa, silindir, blok ve sistem imalatı yapmaktadır.

Dünyadaki satış ve servis şirketlerden biri de Türkiye'de 2000 yılı sonunda kurulmuş olan Hydac Akışkan Kontrol Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti. 'dir. 2001'de faaliyete İstanbul İstoç'ta 150 m2 'lik bir ofisle başlayan Hydac Türkiye bugün toplam 3.000 m2 kapalı alana sahip kendi binasında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Adana, İzmir ve İzmit'te home ofisleri ile uzaktaki müşterilere yerinde mühendislik hizmeti verilmektedir. Müşterilerimize sadece satış ve servis hizmeti vermekle kalmayıp hidrolik parça ve sistemler ile ilgili teknik bilgileri de kullanımlarına sunmak bizim temel amacımızdır. Bu amaçla kurulduğumuz günden beri mühendislerimiz müşterilerimizdeki mühendis, teknisyen ve işçilere Filtrasyon ve Akümülatörler hakkında yüze yakın eğitim semineri vermiştir. 2012 yılında Türkçe Hidrolik Eğitim kitabımız basılarak Türk mühendis, teknisyen, öğretmen, öğrenci ve çalışanların kullanımına sunulmuştur.

Tecrübeli, dinamik, eğitimli kadromuz tüm makine imalatçılarının ve son kullanıcıların hizmetindedir.
Onlar sizinle beraber çalışarak problemlerinize en ekonomik ve verimli çözümü bulmak için sizin davetinizi beklemektedir.

HYDAC TÜRKİYE
HYDAC ALMANYA

RESİM GALERİSİ

Hydac® Optimicron®