HAKKIMIZDA

HYDAC
Dünya'da Yarım Asrı aşkın Deneyim ve Hizmet
Türkiye'de 20 Yılı Aşkın Süredir Yerel Çözüm Ortağınız
Hydac Technology GmbH firması 1963 yılında Almanya'nın güneyinde Fransa sınırında bulunan Saarbrücken şehrinin Sulzbach kasabasında kurulmuştur. İlk olarak, Hidrolik sektörüne, Hidrolik Akümülatör üretimi yapılarak girilmiştir. Aradan geçen yarım asırdan fazla sürede Hydac, 9.000 in üzerinde çalışanı, dünya üzerindeki 50 adet kendi ofisi ve 500 adedi aşkın satış-servis partneri ile faaliyetini sürdürerek bir dünya markası olmuştur. Dünyadaki kendi şirketlerden biri de Türkiye'de 2000 yılı sonunda kurulmuştur. Hydac Akışkan Kontrol Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. 2001 yılında faaliyete, İstanbul İstoç'ta 150 m2 'lik bir ofis ile başlamıştır. Bugün İstanbul / Esenyurt da Hydac Türkiye toplam 3.000 m2 kapalı alana sahip kendi binasında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul'un Anadolu yakasında ve Adana daki ofisleri, İzmir ve Ankara da home ofisleri ile uzaktaki müşterilere yerinde mühendislik hizmeti verilmektedir. Hydac, günümüzde her türlü hidrolik parçanın ve sistemin imalatını ve tedarikini yapmaktadır. Almanya, İsviçre, İsveç, İngiltere, Slovakya, Brezilya, Amerika ve Çin'deki fabrikalarında hidrolik ve yağlama sistemleri için hidrolik filtre, akümülatör, kartriç valf, aksesuar, elektronik, soğutucu, mobil valf, pompa, silindir, blok ve sistem imalatı yapmaktadır.

Müşterilerimize sadece satış ve servis hizmeti vermekle kalmayıp hidrolik parça ve sistemler ile ilgili teknik bilgileri de kullanımlarına sunmak bizim temel amacımızdır. Bu amaçla kurulduğumuz günden beri mühendislerimiz, müşterilerimizdeki mühendis ve teknisyenlerine Filtrasyon ve Akümülatörler hakkında sayısız eğitim semineri vermiştir. 2012 yılında Türkçe Hidrolik Eğitim kitabımız basılarak Türk mühendis, teknisyen, öğretmen, öğrenci ve çalışanların kullanımına sunulmuştur.

 

Hydac tecrübeli, dinamik ve eğitilmiş kadrosuyla Makine imalatçıları nın ve son kullanıcıların hizmetindedir.

HYDAC TÜRKİYE                                                                                                      HYDAC ALMANYA


 

RESİM GALERİSİ

Hydac® Optimicron®